+48 697 501 512 fotobudkazg@gmail.com

Jeśli poszukujesz ciekawej atrakcji, która urozmaici Twoje wydarzenie lub imprezę, nie musisz już dłużej szukać. Nasza fotobudka to idealne rozwiązanie! Fotobudka na event zapewni uczestnikom wiele radości, śmiechu i szampańskiej zabawy! Dzięki niej Ty i Twoi goście wykonacie serię zabawnych zdjęć. Fotobudka uwieczni wesołe chwile, rozkręci firmowe przyjęcie, a przede wszystkim sprawi, że po każdej imprezie zostanie wspaniała pamiątka!

Nasza fotobudka oferuje technologię „green screen” rodem z HOLLYWOOD, dzięki której tło Waszych zdjęć może przybrać dowolny obrazem. Teraz „księżniczkowe” lub „cars’owe” urodziny mogą stać się faktem!

Fotobudka na wesele to rozwiązanie dla osób, szukających nietuzinkowych atrakcji i chcących zapewnić gościom wyśmienitą zabawę. Po skończonym przyjęciu Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia na pendrive oraz dostęp do prywatnej galerii internetowej. Wynajem fotobudki ogranicza się do jednego prostego ruchu: wejdź w zakładkę kontakt i sprawdź dostępność terminów. Wynajem fotobudki możliwy jest na terenie całego województwa lubuskiego.